Popüler İstanbul Maltepe Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Maltepe Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan Maltepe ilçesinin Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmakta olup Kadıköy, Sancaktepe, Ataşehir ve Kartal ilçelerine sınırı bulunmaktadır. Tarihi Bizans İmparatorluğuna dayanan Maltepe, geçmişten beri pek çok devlete ev sahipliği yapmıştır. Bugün Anadolu Yakası'nın gelişen ilçelerinden biri olan Maltepe’de çok sayıda okul, kurum ve alışveriş yapabileceğiniz noktalar yer alıyor. Şehirleşmenin yoğun olduğu Maltepe’de ulaşım konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız önerimiz Maltepe araç kiralama işlemi yapmanız olacaktır. Eğer Maltepe araç kiralama hakkında soru işaretleriniz varsa Bilet Dükkanı’nın sizler için hazırlamış olduğu Maltepe araç kiralama yazısını okuyabilir, Maltepe’deki seyahatinize konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz. 

Öncelikle Bilet Dükkanı internet sayfasında Araç Kiralama bölümünden, aracı teslim almak istediğiniz noktanın bilgisini girmeniz gerekiyor. Teslim alacağınız destinasyon kutucuğunun yanında aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz günün bilgisini, saatiyle beraber eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Sonraki sayfada Maltepe’de yer alan geniş araç filosuna sahip araç kiralama firmalarının istediğiniz tarihlerde müsaitliği olan araçları karşınıza çıkacaktır. Beklentileriniz ve bütçenize en uygun araçlardan istediğiniz model, marka, renk, segment, büyüklük, vites ve yakıt tipindeki aracı seçebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz aracı seçme işlemini yaptıktan sonra sizden istenen kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak girmelisiniz. Son aşama olan ödeme bölümünde ödeme bilgilerinizi güvenli bir şekilde girebilirsiniz. Araç kiralama rezervasyon bilgileriniz ve kontratınız faturanızla birlikte, kişisel bilgiler kısmında belirtmiş olduğunuz e-posta adresine 7 iş günü içinde gönderilecektir. Bu aşamadan sonra dikkat etmeniz gereken noktaları tekrar hatırlatalım: Maltepe’de kiralamak istediğiniz aracı hangi noktadan alacaksanız, günü ve saatiyle birlikte doğru yazdığınızdan emin olunuz. Eğer aracı belirttiğiniz gün ve saatte teslim almazsanız ya da teslim etmezseniz tarafınızdan ceza ücreti kesilecektir. Aracı teslim etme saatinizi aşmamanızı tavsiye ederiz. Bundan sonra ise geriye Maltepe seyahatinize başlamak kalıyor.

Maltepe Günlük Araç Kiralama İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?


Maltepe araç kiralama işlemi yapacaksanız, Maltepe’deki araç kiralama firmalarının aracı kiralayacak sürücü için olan gereklilikleri aklınızda bulundurmanız gerekiyor. Öncelikle ülkemizdeki pek çok araç kiralama firması, aracı kiralayıp kullanacak olan sürücünün yaşının en az 24 – 25 olmasını ve en az iki yıllık sürücü belgesi olmasını bekliyor. İki yıldan az süredir ehliyeti olan sürücüler, stajyer sürücü statüsünde oldukları için araç kiralama esnasında sıkıntı yaşamaktadır, bu durumu mutlaka göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Maltepe günlük araç kiralama için gerekli belgeler şu şekilde sıralanabilir: sürücü belgesi (ehliyet), nüfus cüzdanı / kimlik kartı / pasaport, kimliği kayıp ya da yenileme aşamasında olanlar için geçici kimlik belgesi, iletişim bilgileri, ikametgâh belgesi ve imza.

Maltepe’de Alışveriş Yapılacak Yerler


Eğer alışveriş yapmak için Maltepe araç kiralama işlemi yaptıysanız, pek çok alışveriş merkezinin bulunduğu Maltepe ilçesindeki alışveriş noktalarını listemizde bulabilirsiniz.

Maltepe Piazza AVM: İlçenin ve İstanbul’un en popüler alışveriş noktalarından biri olan Maltepe Piazza AVM’de sinema ve çok sayıda mağaza, restoran, kafe yer alıyor. 

Hilltown AVM: Maltepe’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Hilltown AVM, İstanbulluların ve şehre turistik amaçla ziyarete gelen gezginlerin sıklıkla uğradığı alışveriş noktalarından biridir.

Beşçeşmeler: Tarihi Beşçeşmeler Meydanı Maltepe Sahiline olan yakın konumuyla da turistlerin uğramayı sevdiği bölgelerden. Buradaki restoran ve kafelerde keyifle vakit geçirdikten sonra, hediyelik eşya dükkanlarında sevdikleriniz için küçük hediyeler alabilirsiniz.

Maltepe Park AVM: İçerisinde pek çok mağaza, kafe ve restoranın yer aldığı Maltepe Park AVM’de büyük bir süpermarket ve sinema da mevcuttur.