Popüler İstanbul Ümraniye Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Avantajlı Ümraniye Araç Kiralama


İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ümraniye ilçesi, şehrin en kalabalık 4. ilçesidir. İstanbul’da, Ümraniye’den yola çıkarak sağlayacağınız şehir içi ulaşımınızı Ümraniye araç kiralama şirketleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sektörde ucuz uçak bileti ve otel rezervasyon imkanları sağlamasıyla tanınan Bilet Dükkanı araç kiralama işlemlerinize yardımcı olmasıyla da bilinmektedir. Bilet Dükkanı’nın anlaşmalı olduğu ve en uygun fiyatlara araç kiralayan şirketlerden birinden seçeceğiniz araçlarla şehir içinde ulaşımınızı en hızlı ve en konforlu biçimde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ümraniye Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Bilet Dükkanı sitesi üzerinden yapacağınız Ümraniye araç kiralama aramasıyla Ümraniye merkezden anlaşmalı olduğumuz, araç kiralaması yapabileceğiniz şirketlere ulaşabilirsiniz. Ümraniye araç kiralama nasıl yapılır bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız Ümraniye araç kiralama ile ilgili hazırladığımız detaylı bilgiler içeren yazımızdan faydalanabilirsiniz. 

Ümraniye’de araç kiralamak için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekmektedir. Daha sonra, yaptığınız rezervasyon bilgilerini girerek mevcut olan araçlar arasından size en uygun olanını seçmelisiniz. Lokasyon bilgileriniz ve aracı kiralamak istediğiniz tarihleri eksiksiz olarak doldurduktan sonra işleminize kişisel bilgilerinizi de ekleyerek devam edebilirsiniz. Araç kiralama işleminizi eksiksiz bir biçimde tamamlayabilmek için ödeme ve fatura bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra araç kiralama kontratınız oluşturulacak ve faturanız en fazla 7 iş günü içerisinde posta ya da e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu noktada artık kiraladığınız aracı teslim alma aşamasına geçmiş bulunuyorsunuz.

Fatura işleminizi tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı hangi noktadan teslim alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Posta ya da e-posta aracılığıyla elinize geçen rezervasyon bilgilerinizi aracı teslim almayı tercih ettiğiniz ilgili ofise göstererek aracınızı sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Ümraniye araç kiralama işlemlerini tamamlayıp aracınızı teslim aldıktan sonra aracı ilgili ofise geri teslim edeceğiniz aşamaya geldiğinizde, dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Aracı, önceden seçmiş olduğunuz araç kiralama ofisine götürmeniz gerekmektedir. Ayrıca aracınızı, geri teslim edeceğinizi belirttiğiniz tarih ve saatten daha geç teslim ederseniz bu süreçte size hizmet veren şirket, sizden geç kaldığınız süre için ek ücret talep edecektir. Bu nedenle rezervasyonunuzda bulunan bilgileri iyice bildiğinizden emin olmalısınız. Araç kiralama veya teslim etme sürecinde bir sorunla karşılaşırsanız sitemiz üzerinden ilgili araç kiralama şirketiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Ümraniye’den kiralayacağınız araçlarla şehir içinde kolay bir ulaşım sağlamak için Bilet Dükkanı üzerinden anlaşmalı olduğumuz Ümraniye en ucuz araç kiralama şirketleri aracılığıyla bütçenize en uygun aracı seçebilirsiniz. Ümraniye’de faaliyet gösteren bütçe dostu araç kiralama şirketlerini sizler için listeledik.

Ümraniye Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Ümraniye’de, belirtmiş olduğumuz, geniş bir araç kiralama filosuna sahip araç kiralama şirketleri aracılığıyla kiralayacağınız araçların fiyatları bazı etkenlere göre değişmektedir. Ümraniye günlük araç kiralama fiyatları, seçeceğiniz aracın prestijine, özelliklerine, yakıt türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ümraniye’de günlük araç kiralama ücretleri 275 TL’den başlayarak 2.500 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

Ümraniye Saatlik Araç Kiralama Kaç Para?


Bilet Dükkanı üzerinden erişebileceğiniz araç kiralama şirketlerinden saatlik olarak araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Sitemizde bulacağınız araç kiralama şirketlerine günlük araç kiralama için her segmentten araç bulmanız mümkün. Ümraniye saatlik araç kiralama fiyatları aracın prestijine göre değişmektedir. Ümraniye’de saatlik araç kiralayan şirketlerden en ucuz olanları Bilet Dükkanı’ndan bulabilirsiniz. Ümraniye saatlik araç fiyatları 330 TL ile 2.500 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.