Popüler Pendik Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Pendik Nerede?


İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan Pendik, Kocaeli Yarımadasında bulunan bir ilçedir. Marmara Denizine kıyısı olan Pendik; Tuzla, Gebze, Şile, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçeleriyle komşudur. Yaklaşık 4000 yıldır insan yaşamının sürdüğü Pendik’te pek çok uygarlık ve imparatorluk tarih boyunca hüküm sürmüştür. İstanbul’un tek dağı olan Aydos Dağı’na da komşu olan Pendik’te bugün Türkiye’nin ve dünyanın en çok yolcu ağırlayan havalimanlarından biri olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) yer almaktadır. Hava yolu taşımacılığı için büyük önem arz eden Sabiha Gökçen Havalimanı’nın Pendik’te yer alması, İstanbul şehir merkezine uzak olsa da burada yeni bir şehirleşmeye yol açmıştır. Bugün pek çok alışveriş merkezi, konut, okul, hastane gibi çeşitli kuruluşların yer aldığı Pendik ilçesinde Tuzla Organize Sanayi Bölgesine yakın olması sebebiyle de yeni iş kolları meydana gelmiştir; dolayısıyla ilçenin nüfusu hızla artmaktadır. Çalışan ve yolcu sirkülasyonunun yoğun olduğu Pendik’te ulaşımınızı sıkıntısız bir şekilde sağlamak istiyorsanız Pendik araç kiralama işlemi yaparak size en uygun firmadan saatlik, günlük ya da aylık olarak araç kiralayabilirsiniz. Aracı nasıl kiralayacağınız hakkında bilgi almak istiyorsanız Bilet Dükkanı’nın hazırlamış olduğu Pendik araç kiralama yazısını okuyabilir, dilerseniz araç kiralama işleminizi de Bilet Dükkanı internet sitesinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Pendik Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Pendik araç kiralama işleminizi nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bilgilendirme amaçlı hazırladığımız yazıyı okuyabilirsiniz. Uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi hizmetleri sizlere en uygun fiyatlarla sunan Bilet Dükkanı’ndan Pendik araç kiralama işleminizi hızlı, kolay ve güvenilir şekilde halledebilirsiniz. Bilet Dükkanı internet sayfasında Araç Kiralama bölümüne girdiğinizde, aracı teslim almak istediğiniz noktayı, gün ve saatini eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olun. Aracı almak ve teslim etmek istediğiniz noktanın gün ve saatini belirtmelisiniz. Daha sonra sayfada ilerlediğinizde kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Son aşama olan ödeme işlemi sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra rezervasyon bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Rezervasyon kontratınız ve faturanız, kişisel bilgilerinizde verdiğiniz eposta adresinize 7 iş günü içinde gönderilecektir. Kiralama işleminin ödemesini yaptıktan sonra aracı hangi noktadan ve nasıl alacağınızın bilgisini vermeniz gerekiyor. Bu noktada göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli nokta var. Aracınızı kiralama firmasına geri teslim edeceğiniz gün ve saatte zaman aşımı yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer araç, belirlenen saatten geç teslim edilirse sizden ceza ücreti talep edilecektir. 

Pendik Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?


Pendik araç kiralama hakkında yazımızı okuduysanız, Pendik’te hangi araç kiralama acentelerinin yer aldığını aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Farklı marka ve modelde, renkte, viteste, yakıt türünde, segmentte ve büyüklükte aracı kiralamak istiyorsanız; geniş araç filosuna sahip araç kiralama acentelerinde ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun aracı kiralayabilir, Pendik'te ulaşımınızı rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. 

Uygun fiyatlı araçlardan lüks araçlara kadar size pek çok seçenek sunan Bilet Dükkanı’nda Pendik araç kiralama fiyatlarını merak ediyorsanız aşağıdaki başlığımızı inceleyebilirsiniz.

Pendik Araç Kiralama Fiyatları


Günlük Pendik araç kiralama fiyatları 405 TL’den başlayarak 1272 TL’ye kadar çıkmaktadır.