Popüler Van Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Van Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Van Araç Kiralama


Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Van, Türkiye’nin en büyük 6. şehri ve en kalabalık 19. şehridir. Van sınırları içerisinde Türkiye’nin en büyük gölü olan Van Gölü ve gölü çevreleyen volkanik dağlar gibi pek çok doğal güzellik bulunmaktadır. Van’ın doğal güzellikleri bir yana, tarihi olarak da dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olması nedeniyle önemli şehirlerimizden bir tanesidir. Tarihi geçmişi M.Ö 5000’li yıllara kadar dayandığı düşünülen Van, günümüze kadar farklı pek çok uygarlık ve egemenliğin hakimiyeti altına girmiştir. Günümüzde ise en çok Van Gölü ve hayvancılık faaliyetleri ile tanınmaktadır. Doğu Anadolu’da göz kamaştıran bir doğaya ve kültürel birikime sahip olan Van’a seyahat ettiğinizde şehir içinde her yere sorunsuz bir ulaşım sağlamak için Van araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sektörün öncü isimlerinden olan ve otel konaklaması, uçak bileti gibi hizmetler sunan Bilet Dükkanı sitesinden en uygun fiyata Van araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Van Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Doğu Anadolu’nun en gözde yerlerinden biri olan Van’a seyahat ettiğinizde ulaşım ile ilgili bir sıkıntı yaşamamak için Van araç kiralama olanaklarını değerlendirmek sizin için faydalı olacaktır. Bilet Dükkanı’ndan geniş araç filosuna sahip Van araç kiralama şirketlerinden istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun olan aracı en ucuz fiyatlara bulmanız mümkündür. Van’da araç kiralama nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, sitemizde hazırlamış olduğumuz Van araç kiralama yazısında yapmanız gereken işlemleri sizlere detaylı bir şekilde anlattık. Van’da araç kiralamak için ilk olarak Bilet Dükkanı sitesi üzerinden bir rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında rezervasyon bilgilerinizi girip kendinize en uygun gördüğünüz aracı seçmelisiniz. Lokasyon bilgileriniz ve aracı kiralamak istediğiniz tarih ve saat aralığını doğru bir şekilde girdikten sonra işleme kişisel bilgilerinizle ilgili alanı doldurarak devam etmelisiniz. Araç kiralama işleminizi tamamlayabilmek için son olarak ödeme ve fatura bilgilerinizi de girdikten sonra kontratınız kapatılacak ve faturanız en geç yedi iş günü içerisinde, posta ya da e-posta aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Fatura işlemlerinizi de tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı nereden ve nasıl alacağınızı da belirtmeniz gerekmektedir. Tüm bu aşamaları eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamladıktan sonra aracı ofisten alma aşamasına geçmiş bulunacaksınız. İlgili araç kiralama ofisine elinizdeki posta ya da e-posta şeklindeki rezervasyon ve fatura bilgilerini göstererek kiraladığınız aracı alabilirsiniz. Van geziniz bittikten sonra aracı teslim etme aşamasında da dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu aşamaya geldiğinizde aracı, araç kiralama işlemi yaparken seçtiğiniz noktaya bırakmanız gerekmektedir. Ayrıca önceden belirlediğiniz teslim tarihi ve saatini geciktirmeniz durumunda araç kiralama şirketi sizden ceza ücreti alacaktır. Bu nedenle rezervasyon bilgilerinizi tekrardan gözden geçirmeniz ve seçili lokasyon ve tarihe göre aracı teslim etmeniz önemlidir.


Van En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Bilet Dükkanı üzerinden Van en ucuz araç kiralama şirketleri hangileri bakabilir, geniş araç yelpazesine sahip şirketlerden kullanımınıza en uygun aracı seçebilirsiniz. En ucuz fiyata araç kiralama işlemini gerçekleştirebilmek için Bilet Dükkanı’nın sunduğu kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.


Van Merkez Araç Kiralama


Van şehir merkezinde araç kiralayabileceğiniz pek çok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Van merkez araç kiralama hizmeti veren şirketleri sizler için listeledik.


Van Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Van araç kiralama şirketlerinden kiralayacağınız araçların fiyatları aracın segmenti, prestiji, konforu ve yakıt tipine göre değişkenlik göstermektedir. Van günlük araç kiralama kaç para merak edenler Bilet Dükkanı üzerinden Van araç kiralama şirketleri ve fiyat listesine ulaşabilirler. Van’da bir günlük kiralayacağınız araç fiyatları 580 TL’den başlayarak 3100 TL’ye kadar çıkabilmektedir.