Popüler Diyarbakır Havalimani Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama


Her köşesinde bir tarihi miras olan, büyüleyici surları, görkemli kalesi, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren Hevsel Bahçeleri, On Gözlü Köprü gibi eşsiz mimari yapıların olduğu Diyarbakır’a her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlıyor. Diyarbakır’a seyahat etmek isteyenler, en uygun uçak bileti satın alırken Bilet Dükkanı’nın, sağlamış olduğu fırsat dolu kampanyalardan faydalanırken, aynı zamanda araç kiralama imkanlarından da yararlanıyor. Diyarbakır Havalimanı araç kiralama işlemleri için Bilet Dükkanı’nı ziyaret edebilir ziyaretinizin keyfini ulaşım sorunu yaşamadan çıkarabilirsiniz.

Diyarbakır’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin en eski, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin de en büyük şehri olan medeniyetlerin buluşma noktası Diyarbakır’da ulaşım sorunu olmadan keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Diyarbakır uçak bileti olan yolcular Bilet Dükkanı üzerinden Diyarbakır otelleri ve Diyarbakır araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilir. Her bütçeye uygun araç kiralama seçenekleri ile Diyarbakır Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşım sağlayabilir. Ulaşım problemini çözmesinin yanında Diyarbakır gezilecek yerler için misafirlerine büyük kolaylıklar sağlar. Toplu taşıma kullanmak istemeyen ve tatili en konforlu şekilde geçirmek isteyenler için Diyarbakır Havalimanı uçak bileti rahatlığın adresidir. Bilet Dükkanı araç kiralama seçenekleri arasında hem ekonomik sınıf hem de lüks sınıf bulunur. Bu konuda geniş bir yelpazeye sahip olan Bilet Dükkanı, bütçenize uygun fırsatları değerlendirmeniz için avantaj sunar.

Diyarbakır Havalimanı araç kiralama hizmeti için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon işlemini doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir. Devamında rezervasyon bilgilerinizi girerek, en uygun aracın seçilmesi gerekir. Lokasyon bilgileriniz ile aracı kiralamak istediğiniz tarihi eksiksiz bir şekilde girerek kişisel bilgilerinizi eklemeniz gerekir. Kiralama işleminin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi kontrol ederek girmeniz çok önemlidir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olması içn ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ fatura adresi olması gerekir.

Diyarbakır Havalimanı araç kiralama işleminizin tamamlanması durumunda kontratınız tamamlanır ve seçtiğiniz adrese faturanız en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenir. Fatura işlemlerinin tamamlanmasının ardından kiraladığınız aracı nereden ve nasıl teslim alacağınızı seçme kısmına geçersiniz. Bunun ardından aracı teslim alma sürecine geçersiniz. Size özel düzenlenen rezervasyon bilgileri ile araç kiralama ofisine gidebilir ve aracınızı alabilirsiniz. Aracınızı teslim alma aşaması bazı araç kiralama acenteleri tarafından sağlanan karşılama hizmeti ile de gerçekleşebileceğini unutmayın.

Diyarbakır araç kiralama işlemleri için tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra araç teslim aşamasında da dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu aşamada, aracın teslimi için kiralama işlemi yaparken belirlemiş olduğunuz istasyona götürmeniz gerekiyor. Belirlenen noktaya aracı ne kadar geç teslim edersiniz o kadar fazla para cezası ödersiniz. Bu nedenle teslim süresini aşmamanız önerilir.

Diyarbakır Havaalanı En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Diyarbakır’a gerçekleştirmiş olduğunuz uçak yolculuğunuzun ardından ulaşım ile ilgili herhangi bir problem yaşamamak için Bilet Dükkanı üzerinden, ilçede hizmet veren araç kiralama firmalarına hızlıca ve kolaylıklar erişebilirsiniz. Diyarbakır’daki en iyi ve en ucuz araç kiralama şirketlerini sizler için listeledik…

Diyarbakır Havalimanı Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Bilet Dükkanı üzerinden Diyarbakır Havaalanı araç kiralama firmalarının günlük kiralama ücretlerinin öğrenebilirsiniz. Diyarbakır ‘da hizmet veren ve geniş bir kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, günlük kiralama ücretlerini ekonomik, konfor, premium ve lüks olarak dört farklı kategorize ediyor. Diyarbakır’da günlük araç kiralama ücretleri 429 TL’den başlıyor, 2.086 TL’ye kadar ulaşıyor. Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınıza göre kiralık araç fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havaalanı’ndan Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Diyarbakır Havalimanı araç kiralama işlemi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği önemlidir. Sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde süreci yönetmek için “Diyarbakır Havalimanı araç kiralarken nelere dikkat etmek gerekir?” sorusunun cevabını bulmanız gerekir. Araç kiralarken güvenilir ve uygun fiyatlardan yapmış olacağınız tercihler sorun yaşamınızın önüne geçerken Bilet Dükkanı Diyarbakır uçak bileti olan yolculara Diyarbakır Havalimanı araç kiralama hizmeti de sunar.

  • Güvenilir araç kiralama şirketleri kullanın,
  • Araç kiralama işlemine fiyat araştırması yaparak başlayın,
  • Araç sigortasına dikkat edin,
  • Yakıt durumunu kontrol ederek yola çıkın,
  • Araç büyüklüğünü kişi sayısına göre ayarlayın,
  • Araçta kilometre kısıtlaması olup olmadığını öğrenin,
  • Araç kiralama sözleşmesini kontrol edin,
  • Erken rezervasyon yaptırın ve indirimlerden yararlanın.