İstanbul Çekmeköy Araç Kiralama

Popüler İstanbul Çekmeköy Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İstanbul Çekmeköy Hakkında


İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Çekmeköy, şehir merkezine uzakta kalan bir yer olmasından dolayı gidişlerde insanlar sıklıkla araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih eder. Özellikle İstanbul uçak bileti ile şehre gelenler Çekmeköy araç kiralama hizmetinden yararlanır.

Siz de Çekmeköy otellerinde konaklıyor ve şehir içinde rahat bir ulaşım istiyorsanız Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyata İstanbul Çekmeköy araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İstanbul’a şehir dışından geliyor ve Çekmeköy’de konaklıyorsanız kolay bir ulaşım sağlamanız için araç kiralamanızı tavsiye ederiz. İstanbul Çekmeköy araç kiralama nasıl yapılır öğrenmek ve aracınızı en uygun fiyata kiralamak istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralamak için öncelikle araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekmektedir. 
  • Rezervasyon bilgileri sırasında aracı teslim almak ve iade etmek istediğiniz konumu ve aracı kiralamak istediğiniz tarih ve saati seçmelisiniz. 
  • Rezervasyon bilgilerinizi belirledikten sonra araç kiralama işleminize kişisel bilgiler ile ilgili alanları doldurarak devam edebilirsiniz. 
  • Burayı da eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra sırada yapmanız gereken şey ise fatura ve ödeme bilgilerinizi doğru bir şekilde eklemektir. 
  • Tüm bu aşamaların sonunda araç kiralama işleminiz tamamlanmış ve kira kontratınız oluşturulmuş olacaktır. 
  • Fatura ve rezervasyon bilgileriniz ise en geç 7 iş günü içerisinde adresinize posta ya da e-posta halinde ulaştırılacaktır.

İstanbul Çekmeköy araç kiralama nasıl yapılır öğrendiyseniz sırada kiraladığınız aracı iade etme aşamasına geçtiğinizde dikkat etmeniz gereken konulara değinebiliriz. Kiraladığınız aracı teslim ederken önceden belirttiğiniz konuma, belirttiğiniz tarih ve saatte götürmeniz önemlidir.

Aracınızı bu tarih ve saat aralığında iade etmemeniz durumunda ilgili araç kiralama şirketinin sizden ek ücret talep etme hakkı olacaktır. Eğer herhangi bir nedenden dolayı iade süresiyle ya da konumuyla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız direkt olarak anlaşmalı olduğunuz şirketle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy Saatlik Araç Kiralama


Çekmeköy’de konaklıyorsanız ve gün içerisinde birkaç saatliğine şahsi araca ihtiyacınız varsa İstanbul Çekmeköy araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek ya da direkt olarak Bilet Dükkanı üzerinden dilediğiniz aracı rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralamadan Aldığım Aracı Çekmeköy’e Bırakabilir Miyim?


Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama işlemi yaparken rezervasyon bilgilerinde aracı teslim alacağınız ve geri bırakacağınız yerleri farklı bir şekilde seçme olanağınız bulunmaktadır. Bu nedenle sitemiz üzerinden araç kiraladıysanız aracınızı İstanbul Havalimanı’ndan alıp İstanbul Çekmeköy konumunda ilgili araç kiralama şirketinin ofisi bulunduğu sürece iade etmeniz mümkündür. İstanbul Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra araç kiralamayı düşünüyorsanız da bu ihtimal için yine ilgili araç kiralama şirketine sorup öğrenebilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy Araç Kiralama Fiyatları


İstanbul Çekmeköy’de araç kiralamadan önce fiyat bilgisi almak istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. İstanbul Çekmeköy’de araç kiralama fiyatları tercih edeceğiniz aracın markasına, segmentine, prestijine ve sunduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İstanbul Çekmeköy’de günlük araç kiralama fiyatları 650 TL’den başlayarak 5.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Araç Kiralama Şartları Nelerdir?


İstanbul Çekmeköy’de araç kiralamak istiyor ama araç kiralama şartları nelerdir bilmiyorsanız sizler için bütün önemli noktalar hakkında bilgi veren rehber yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Araç kiralayabilmek için öncelikle bir kiracıda aranan özelliklere uygun olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. 
  • Kiralayacağınız aracın sınıfına göre sizden sağlamanız istenen koşullarda da değişiklikler olmaktadır. 
  • Örneğin ekonomik sınıf bir araç kiralayacaksanız sizden en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve 2 yıllık geçerli bir ehliyete sahip olmanız beklenmektedir.

Orta ve üst sınıf araç kiralamak isteyenlerin en az 25 yaşında olması, lüks ve büyük araç kiralamak isteyenlerin ise en az 28 yaşını doldurup minimum 3 yıllık bir ehliyete sahip olması istenmektedir.

Araç Kiralama Teslim Şartları


Eğer kiralamak istediğiniz araç tipine uygun koşulları sağlıyorsanız araç kiralamaya gittiğinizde ya da önceden Bilet Dükkanı üzerinden kiraladığınız aracı teslim almaya gittiğinizde yanınızda mutlaka nüfus cüzdanı (kimlik kartı ya da pasaport) ve geçerli ehliyetinizin de bulunduğundan emin olmalısınız. Ayrıca ilgili araç kiralama şirketinin ofisine gittiğinizde sizden ikametgah bilginiz, iletişim bilginiz ve ıslak imzanız ve Bilet Dükkanı’ndan yaptığınız kiralama işleminin faturası da istenebilir.