Popüler İzmir Bornova Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Bornova Araç Kiralama


İzmir şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Bornova, tarihi ve kültürel açıdan zengin bir yerleşim yeri olup, tarihi boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Farklı kültürlerden gelen mirasının bugün hala gözlemlenebilmesi, onu kültürel ve sanatsal geziler için büyüleyici bir destinasyon haline getirmektedir. Müze ve sergilerinin yanı sıra mimarisiyle de Avrupa sokaklarını andıran caddeleri mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Homeros Vadisi, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı, Yeşilova Höyüğü, Küçükpark ve Büyükpark gibi yerler de diğer gezilmesi gereken yerlerdendir. Günübirlik bir gezi için ziyaretçiler, yakınlardaki yerleri de Bornova araç kiralama hizmetlerini kullanarak rahatlıkla gezebilirler.

İzmir'den Bornova'ya Nasıl Gidilir?


İzmir’in Bornova ilçesi, ulaşımı kolay merkezi bir konuma sahiptir. Ziyaretçiler Bornova'ya ulaşmak için İzmir Metrosu ve ESHOT hatlarını kullanabilirler. ESHOT hattına ait 963 numaralı otobüsü kullanarak, yolcular otobüsle Bornova Meydanı'na ulaşabilirler. Alternatif olarak ziyaretçiler İzmir Metrosu'nu kullanarak Bornova durağında inebilirler. Ulaşım için İzmirimkart şehirde kullanılsa da otomatlardan bilet de satın alınarak toplu taşıma kullanılabilmektedir. Bunların dışında Bornova araç kiralama opsiyonunu kullanan gezginler, herhangi bir sorun yaşamadan diledikleri yerden Bornova’ya rahat bir şekilde karayolunu kullanarak ulaşabilirler.

Bornova Araç Kiralama Fiyatları


Bornova araç kiralama fiyatlarını aracın boyutu, özellikleri ve modeli gibi birçok faktör belirlemektedir. Ekonomik bir seçenek arıyorsanız, 575 ₺’den başlayan fiyatlarla küçük arabalar kiralayabilirsiniz. Ancak daha lüks bir araç tercih ederseniz maliyet 4200 ₺’ye kadar çıkabilmektedir. Genel olarak Bornova araç kiralama fiyatları seçtiğiniz araç tipine göre 575 ₺ ile 4200 ₺ arasında değişmektedir. Daha uzun kiralamalar daha iyi fiyatlar sunabileceğinden, fiyatın kiralama süresinden de etkilenebileceğini akılda tutmak önemlidir. Paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızdan emin olmak için Bornova araç kiralama hizmeti seçmeden önce fiyatları ve seçenekleri Bilet Dükkanı üzerinden karşılaştırabilirsiniz.

Bornova Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Bornova'yı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, çeşitli kiralama şirketleri aracılığıyla Bornova araç kiralama hizmeti verilmektedir ve bu şirketlere Bilet Dükkanı üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu firmalar, ekonomik ve lüks otomobiller dahil olmak üzere farklı bütçelere uygun araç çeşitliliği sunmaktadır. Bilet Dükkanı sitesi, mevcut seçeneklere göz atmanıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun aracı seçmenize olanak tanımaktadır. Daha sonra kiralama tarihlerinizi, kişisel bilgilerinizi ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemini girerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Kiralama işlemini tamamladıktan sonra, aracınızı nasıl ve nereden teslim alacağınızı seçebilirsiniz. Rezervasyon bilgileriniz ile kiralama ofisine uğrayabileceğiniz gibi, bazı firmalar sizi belirli bir noktadan karşılayabilir, hatta havalimanında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile karşılama hizmeti de sunabilir.

Kiralık aracı iade ederken, ceza ücretlerinden kaçınmak için belirlenen zamanda kararlaştırılan yere iade ettiğinizden emin olun. Bu nedenle Bornova araç kiralama işlemi sırasında dönüş tarihi, saati ve yerinin teyit edilmesi esastır.

Bornova Haftalık Araç Kiralama


Bornova'da haftalık araç kiralamak istiyorsanız rekabetçi fiyatlar ve esnek kiralama seçenekleri sunan birçok kiralama şirketi ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir araba bulmak kolaydır. İster küçük ve ekonomik bir araca, ister daha büyük ve daha lüks bir araca ihtiyacınız olsun, haftalık araç kiralama, şehri ve çevresini keşfetmenin en rahat yoludur. Kendi kiralık aracınızın özgürlüğü ve esnekliği ile Bornova ve çevresindeki noktaları kolayca ziyaret edebilirsiniz.

Bornova'da Gezilecek Yerler


Forum Bornova, şehrin ilk açık hava alışveriş merkezi olarak da bilinen ve Bornova'nın Kazım Dirik semtinde yer alan popüler bir alışveriş merkezidir. 10:00 – 22:00 saatleri arasında açık olan yer, geniş bir mağaza yelpazesini ziyaretçilerine sunmaktadır.

Kazım Dirik mahallesinde yer alan Küçükpark, Bornova'nın bir diğer popüler mekanıdır. Birçok üniversite öğrencisi ve gencin ilgisini çeken hareketli bir merkez olan Küçükpark, bünyesinde çeşitli kafe ve restoranları barındırmaktadır. Bornova araç kiralama hizmet ile Bornova’da gezeceğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.