Popüler İzmir Karşıyaka Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Karşıyaka Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Karşıyaka’da araç kiralayarak dilediğiniz bölgelere rahatça ulaşabilirsiniz. Ulaşım konusunda sıkıntı çekmek istemiyorsanız uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama hizmetleri olan Bilet Dükkanı her zaman yanınızda. Karşıyaka araç kiralama işleminin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz, sizin için Karşıyaka araç kiralama nasıl yapılır adım adım anlattık. Öncelikle Bilet Dükkanı internet sitesine girerek Araç Kiralama bölümüne tıklıyorsunuz, sonraki sayfada karşınıza kiralamak istediğiniz aracı hangi noktadan almak istediğinizin bilgisini günü ve saatiyle birlikte girmeniz istenecektir. Karşıyaka’nın neresinden araç kiralamak istiyorsanız onun bilgisini, aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz gün ve saatiyle birlikte eksiksiz şekilde girmeniz beklenmektedir. Geniş araç filosuna sahip Karşıyaka’daki araç kiralama acentelerinin farklı segment, marka, model, büyüklük, renk, yakıt tipi ve vitesteki arabalarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun olan aracı seçbilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra son aşama olan ödeme bilgilerinizi de girmelisiniz. Kontratınız ya da rezervasyon bilgileriniz, faturanızla birlikte kişisel bilgilerinizde belirttiğiniz e-posta adresinize 7 iş günü içinde iletilecektir. Burada dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var; ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra kiralamak istediğiniz aracı hangi noktadan hangi tarihte alacağınızı ve teslim edeceğinizi teyit etmelisiniz. Eğer aracı belirttiğiniz teslim tarihinde araç kiralama firmasına getirmezseniz ya da teslim etmeniz gereken saati geçirirseniz, tarafınızdan ceza ücreti kesilecektir. Bu yüzden aracı teslim etmeniz gereken gün ve saate özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bilet Dükkanı araç kiralamanız için sağladığı imkan ve kampanyalarla Karşıyaka seyahatinizin en kolay şekilde geçmesi için size yardımcı olmaya hazır. Karşıyaka’daki araç kiralama firmaları aşağıdaki gibidir:

  • Sixt Rent A Car
  • Rent Go
  • Wowcar 
  • Enterprise Rent A Car Karşıyaka
  • Şenakar Rent A Car İzmir
  • Budget İzmir Karşıyaka

Karşıyaka Saatlik Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Karşıyaka araç kiralama işleminizi nasıl yapmanız gerektiğini Karşıyaka Araç Kiralama Nasıl Yapılır? başlığında detaylarıyla birlikte anlattık. Eğer günlük değil de saatlik olarak araç kiralamak istiyorsanız kiralamak istediğiniz aracı alacağınız noktanın bilgisini girdikten sonra teslim alma ve teslim etme gününü aynı girerek saatini değiştirebilirsiniz. Karşıyaka saatlik araç kiralama fiyatları 407 Türk Lirasından başlayarak 1369 Türk Lirasına kadar çıkmaktadır. 

Karşıyaka Günlük Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Karşıyaka araç kiralama işlemi yaparken aracınızı günlük olarak kiralamak istiyorsanız kiralamak istediğiniz aracı alacağınız noktanın bilgisini girip, teslim alma ve teslim etme gününü farklı seçtikten sonra saat bilgisini girebilirsiniz. Karşıyaka günlük araç kiralama fiyatları 368 Türk Lirasından başlayarak 1070 Türk Lirasına kadar çıkmaktadır. Günlük araç kiralamanın, saatlik araç kiralamaya göre daha hesaplı olduğunu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Karşıyaka Gezilecek Yerler


İzmir Üçkuyular’dan arabalı vapurla 20 dakika süren bir yolculukla ulaşabileceğiniz Karşıyaka’yı ziyaret ettiğinizde gezilmesi gereken yerleri sizler için sıraladık.

Latife Hanım Köşkü Anı Evi: Pazartesi hariç her gün 09.00 – 18.00 arasında ziyaret edebileceğiniz Latife Hanım Köşkü, Mustafa Kemal Atatürk’ün iki yıl evli kaldığı eşi Latife Hanım anısına halka açıktır. Ücretsiz girebileceğiniz Latife Hanım Köşkü Anı Evinde Atatürk de bir süre boyunca kalmış, Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım burada vefat etmiştir.

Bostanlı Sahili: Bostanlı Seyir Terasında gün batımını izleyebileceğiniz Bostanlı Sahili, Karşıyaka halkının vakit geçirmeyi en sevdiği yerlerden biridir. 

Karşıyaka Çarşısı: İzmir’in popüler çarşılarından biri olan Karşıyaka Çarşısı’nda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Cadde araç trafiğine kapalıdır.