Popüler Muğla Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Muğla Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Türkiye’de yaz tatili yapmak isteyenlerin ilk gideceği yerlerden birisi olan Muğla ili, birçok sahili ve tarihi güzellikleriyle turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl birçok yerli ve yabancı turistin geldiği şehirde gezilecek yer de çoktur. Sadece deniziyle değil tarihi ve doğal güzellikleriyle de insanların dikkatini çeken şehiri gezmek için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Toplu taşıma bu seçeneklerden ilki. Yaz aylarında toplu taşıma kullanmak biraz rahat olmayabilir. Aynı zamanda hız konusunda da çok iyi bir seçenek değildir. Taksi ile ulaşım hız ve konfor açısından toplu taşımaya göre daha uygun bir seçenek olsa da bütçenizi zorlayabilir. Muğla araç kiralama fırsatlarını değerlendirmek isterseniz diğer iki seçenekten daha uyguna ulaşım sağlarsınız. Gideceğiniz yerlere hızlı bir şekilde ulaşıp zamandan tasarruf edebilirsiniz. Aracınızı nasıl kiralamanız konusunda soru işaretleriniz varsa sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilet Dükkanı olarak Türkiye’nin her ilinde araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Muğla araç kiralama işlemlerini sitemizden hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Araç kiralamadan önce ilk olarak rezarvasyon yaptırmanız gerekiyor. Aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz konumu seçtikten sonra zaman aralığını da seçmelisiniz. Sonra size uygun araçları görebilirsiniz. İstek, ihtiyaç ve en önemlisi bütçenize en uygun aracı seçtikten sonra fatura ve ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Faturanız hem bireysel hem de kurumsal olarak iki şekilde de kesilebiliyor. Faturanızı 7 iş günü içinde e-posta adresinize göndermiş oluyoruz. Araç teslim tarihine dikkat etmenizde fayda var. Eğer teslim tarihini kaçırırsanız firmaya ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Aracınızı teslim aldıktan sonra geriye sadece Muğla’nın tadını çıkarmak kalıyor. Muğla araç kiralama konusunda sorularınız varsa sitemizi ziyaret edip sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Muğla Araç Kiralama Fiyatları


Muğla’yı gezmek için bir araç kiralamak istiyorsanız önce aracın kalitesine bakmanız gerekiyor. İkinci olarak bizim için önemli olan şey ise fiyat. Şehrin özellike merkezinde birçok araç kiralama firması bulunmaktadır. Buradaki araçların fiyatları firmaya göre değişiklik göstermektedir. Araçlar manuel ve otomatik olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor. Bu iki farklı aracın da fiyatları farklı oluyor. Araçlar kalitesine göre ekonomik, orta, lüks gibi kategorilendiriliyor. Muğla araç kiralama fiyatlarındaki farklılığın nedenleri de bu kategorilerdir. 

Ekonomik bir aracın günlük kiralama fiyatı 350 TL civarlarında iken, orta kalite bir aracın günlük kiralama fiyatı 400 TL civarlarında olabiliyor. Lüks bir aracın günlük kiralama bedeli ise 4500 TL seviyelerine çıkabiliyor. Tüm bu fiyatlandırmalara daha detaylı bir şekilde bakmak isterseniz sitemizdeki Muğla araç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Araçları fiyatlarına ve kalitelerine göre sıralayıp size en uygun aracı seçebilirsiniz.

Muğla Merkez Saatlik Araç Kiralama


Muğla’nın ilçeleri gibi merkezi de gezilecek yerler sırasından ilk sıralara girebilir. Şehir merkezinden Muğla Araç kiralama işlemlerini yapabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Saatlik bir kiralama yapmak istiyorsanız firmaya gitmeden sitemiz üzerinden araçları kontrol edebilirsiniz. Fiyatlarına da sitemiz üzerinde erişebilirsiniz. Bilet Dükkanı sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun araçları gösterdikten sonra geriye sadece hangi aracı kiralamaya karar vermeniz kalıyor.

Muğla Günlük Araç Kiralama


Muğla ilinde bir günde gezebileceğiniz birçok yer almaktadır. Rotanızı belirledikten sonra geriye ulaşımı nasıl sağlayacağınız kalıyor. Muğla araç kiralama işlemiyle bu sorununuzu da çözebilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden size en uygun aracı 1 günlük kiralayıp Muğla’nın eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyatları da aynı şekilde sitemizden kontrol edebilirsiniz.