Muğla Milas Bodrum Havalimanı Araç Kiralama

Popüler Muğla Milas Bodrum Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Bodrum Havaalanı Araç Kiralama Fırsatları


En popüler tatil beldelerinden birisi olan Bodrum, en uğrak tatil rotalarından biridir. Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı misafir ağırlar. Bodrum uçak bileti olan yolcular seyahat boyunca rahat etmek için Bodrum Havalimanı araç kiralama seçeneğinden yararlanmak ister. En uygun uçak bileti satın alırken Bilet Dükkanı’nın sağlamış olduğu fırsat dolu kampanyalardan faydalanırken, aynı zamanda araç kiralama fırsatlarını da deneyebilirsiniz. Milas Bodrum Havalimanı’ndan uygun fiyatlarla araç kiralama yapmak Bilet Dükkanı’nı ziyaret edebilir tatilin keyfini ulaşım derdi olmadan çıkarabilirsiniz.

Bodrum’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden birisi olan ve Ege Denizi kıyısında bulunan, Bodrum’da ulaşım sorunu olmadan keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, araç kiralama fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bilet Dükkanı olarak anlaşmalı olduğumuz araç kiralama firmaları, şehrin her noktasına rahatlıkla gidebileceğiniz araçları tahsis etmekte ve yaşayacağınız ulaşım problemini ortadan kaldırmaktadır. Bodrum Havalimanı araç kiralama ile havaalanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Teslim alacağınız araçlarla Bodrum’un istediğiniz her noktasına rahatlıkla gidebilir ve Bodrum seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Araçları ekonomik sınıf ve lüks sınıf olmak üzere iki farklı gruptan kiraya sunan araç kiralama acenteleri ve bu konuda geniş bir yelpazeye sahip olan Bilet Dükkanı, bütçenize uygun araç kiralama fiyatları ile öne çıkar. Bodrum Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanmak için Bilet Dükkanı üzerinden ilk olarak rezervasyon yaptırmanız gerekir. Ardından rezervasyon bilgilerini girerek hem uygun fiyatlı hem konforlu araç kiralama yapabilirsiniz. Lokasyon bilgileriniz ile aracı kiralamak istediğiniz tarihi eksiksiz bir şekilde girmeniz durumunda, kişisel bilgilerinizi ekleyerek işleminize devam etmeniz gerekir.

Kiralama işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi düzenlemeniz gerekir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız, ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ olacak şekilde fatura adresi belirlemelisiniz. Araç kiralama işleminizin tamamlanması durumunda kontratınız kapatılacak ve faturanız en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilecektir. Fatura işlemlerinin ardından size uygun Bodrum Havalimanı araç kiralama işleminiz gerçekleşmiş olacak. Böylece aracı teslim alma sürecine geçmiş olacaksınız.

Size özel gönderilmiş Bodrum Havalimanı araç kiralama rezervasyon bilgileri ile araç kiralama ofisine giderek aracınızı teslim alabilirsiniz. Aracınızı teslim alma aşaması bazı araç kiralama acenteleri tarafından sağlanan karşılama hizmeti ile de gerçekleşebiliyor.

Bodrum Havalimanı araç kiralama işlemleri için tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra araç teslim aşamasında da dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu aşamada, aracın teslimi için kiralama işlemi yaparken belirlemiş olduğunuz istasyona götürmeniz gerekiyor. Araç kiralama işlemi sırasında size verilen teslim süresini aşarsanız para cezası yansır. Bu nedenle araç teslim saatine dikkat edilmesi gerekir.

Bodrum’da En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?

Bodrum uçak bileti olan ziyaretçiler gerçekleştirmiş olduğu uçak yolculuğunun ardından ulaşım ile ilgili herhangi bir problem yaşamamak için Bilet Dükkanı üzerinden, ilçede hizmet veren araç kiralama firmalarına kolaylıkla ulaşabilir. Bodrum’daki en iyi ve en ucuz araç kiralama şirketlerine ulaşabilirsiniz. 

Bodrum’da Günlük Araç Kiralama Fiyatları Nedir?


Bilet Dükkanı üzerinden Bodrum araç kiralama firmalarının günlük kiralama ücretlerinin öğrenebilirsiniz. Bodrum ‘da hizmet veren ve geniş bir kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, günlük kiralama ücretlerini ekonomik, konfor, premium ve lüks olarak dört farklı kategorize ediyor. Bodrum’da günlük araç kiralama ücretleri 601. TL’den başlıyor, 5.186 TL’ye kadar ulaşıyor. Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınıza göre kiralık araç fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bodrum’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bodrum’da araç kiralama şirketleriyle iletişime geçmeden önce araç kiralamada dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi sahibi olmanız size avantaj sağlayacaktır. Araç kiralarken güvenilir ve uygun fiyatlardan yapmış olacağınız tercihler sorun yaşamınızın önüne geçecektir. Bodrum’da keyifli ve sorunsuz bir tatil için araç kiralarken aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

  • Güvenilir ve doğru firma araştırması yapın,
  • Fiyat bilgisine dikkat edin,
  • Aracın sigortalı olup olmadığını kontrol edin,
  • Aracın yakıt durumunu kontrol ederek yola çıkın,
  • Kişi sayısını dikkate alarak araç seçimi yapın,
  • Araçta kilometre kısıtlaması olmadığından emin olun,
  • Araç kiralama sözleşmesini okuyun,
  • Erken rezervasyon yaptırarak ucuz Bodrum Havalimanı araç kiralama fırsatından yararlanın.