Popüler İstanbul Avcılar Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İstanbul Avcılar Hakkında


İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Avcılar, yüzölçümü olarak küçük bir alana yayılıyor olsa da nüfus olarak oldukça kalabalıktır. Avcılar’ın artı yanlarından bir başkası ise ulaşım kolaylığıdır. Pek çok çeşitte toplu taşımanın gittiği Avcılar’da yine de toplu taşıma güzergah ve saatleriyle uğraşmak istemiyor, bu nedenle araç kiralamak istiyorsanız o konuda da şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Bütçenizi zorlamadan konforlu bir ulaşım için Bilet Dükkanı sitesinden İstanbul Avcılar araç kiralama yapabilirsiniz.

Bununla beraber şehir dışında gelen İstanbul uçak bileti yolcuları konforlu bir konaklama için İstanbul otelleri hizmetlerine de en ayrıcalıklı fiyatlara Bilet Dükkanı üzerinden erişebilir. 

Adım Adım İstanbul Avcılar Araç Kiralama

İstanbul’un en hareketli ilçelerinden olan Avcılar’da konaklıyorsanız ya da bu tarafta işleriniz varsa toplu taşıma saat ve güzergahlarını uymaya çalışmak yerine bir araç kiralayarak hem Avcılar’da hem de İstanbul’un diğer yerlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç kiralamaya çoktan karar verdiyseniz ama İstanbul Avcılar araç kiralama nasıl yapılır bilmiyorsanız da Bilet Dükkanı Blog sayfamızdaki ayrıntılı içeriğe göz atabilirsiniz. İşte adım adım araç kiralama: 

  1. Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama işlemi yapabilmek için ilk olarak rezervasyon oluşturmanız gerekir,
  2. Aracı teslim alacağınız ve geri teslim edeceğiniz konumu ve tarih saat bilgisini seçin,
  3. Kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurun,
  4. Daha sonra ise fatura ve ödeme bilgilerini de doğru bir şekilde girerek araç kiralama işleminizi tamamlayabilir ve kira kontratınız oluşturun.

Kontratınız oluşturulduktan sonra faturanız, sizin tercihinize göre posta ya da e-posta şeklinde, en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.  

Kiralık Araç Nasıl Teslim Edilir?


Kiraladığınız aracı ihtiyacınız olan süre kadar kullandıktan sonra, geri teslim etme anına geldiğinizde ise yine üstünde durmanız gereken önemli birkaç konu bulunuyor. Kiraladığınız aracı mutlaka önceden seçtiğiniz konuma, seçtiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz istenmektedir. Belirtilen teslim süresinin aşılması durumunda ise ilgili araç kiralama şirketi sizden ek ücret talep etme hakkında sahip olacaktır. Eğer aracı belirttiğiniz tarihte belirtilen konuma götürme konusunda bir sorunla karşılaşıyorsanız direkt olarak ilgili araç kiralama şirketinin ofisiyle iletişime geçip konu hakkında ortak bir noktada anlaşma sağlamaya çalışabilirsiniz.

İstanbul Avcılar Günlük Araç Kiralama


İstanbul Avcılar’da konaklıyorsanız ya da bu taraflarda işleriniz olduğu için buradan bir araç kiralamak istiyorsanız araç kiralama şirketlerinin sunduğu birkaç günlük, haftalık ya da saatlik araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kiralık araca tek bir günlüğüne ihtiyacınız varsa aşağıda listelediğimiz, günlük araç kiralama hizmeti sunan araç kiralama şirketlerinden bazılarını bulabilirsiniz.

İstanbul Avcılar Araç Kiralama Ne Kadar?


İstanbul Avcılar araç kiralama ne kadar diye soruyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Araç kiralama fiyatları seçeceğiniz aracın segmenti ve özellikleri gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bir günlük İstanbul Avcılar araç kiralama fiyatları 700 TL’den başlayarak 3000 TL’ye kadar artış gösterebilmektedir. Araç kiralama rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı üzerinden gerçekleştirerek en uygun fiyata İstanbul Avcılar’da bir araç kiralayabilirsiniz.

Kiralık Araçla Ceza Yersem Ne Olur?


Kiraladığınız araçla yolculuk ederken ceza yerseniz ne olur sizler için detaylı bir şekilde anlattık. Tüm kiralık araç kiralama sözleşmelerinde geçtiği üzere araçla alınan cezadan yalnızca o sırada aracı kiralayan kişi sorumludur ve cezayı ödemesi gereken kişi de kiracıdır. Yine sözleşmede geçtiği üzere ceza tutarı kiracının kullandığı kredi kartından tahsil edilmektedir. 

Cezayı ödememeniz durumunda ilgili araç kiralama şirketi bu konuda bilgilendirilecek ve normalde ödemeniz gereken kira bedelinin üstüne bir de artı ceza ücreti ödemeniz gerekecektir. Trafik cezasının kimin üzerine kesileceği konusunda ise KABİS’in açıklamasına göre ceza, aracı kiralayan kişinin TC’sine kesilmektedir.

İstanbul Avcılar Araç Kiralama Yaş Sınırı Var Mı?


Araç kiralayabilmeniz için araç kiralama şirketlerinin sizden istediği önemli birkaç koşulu sağlıyor olmanız gerekmektedir. Bu koşullardan biri de yaş sınırıdır. Türkiye genelinde araç kiralayabilmek için belli bir yaş sınırına tabi tutulmaktayız. Bu yaş sınırı ise kiralamak istediğiniz aracın sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik sınıftan bir araç kiralamayı düşünüyorsanız en az 21 yaşını, orta-üst sınıfta bir araç için 25 yaşını ve büyük-lüks bir araç içinse 28 yaşını doldurmuş olmanız beklenmektedir.