Popüler İstanbul Yenibosna Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İstanbul Yenibosna Hakkında


İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunan bir semt olan Yenibosna 1990 yılından beri yoğun nüfus artışı yaşayarak plansız bir büyümeye tanık olmuştur. Son zamanlarda tekstil sektöründeki outlet mağazalarla hareketlilik kazanan Yenibosna’da ihtiyaç duyduğunuz an araç kiralayabileceğiniz de pek çok ofis bulunmaktadır. İstanbul Yenibosna araç kiralama işleminizi Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyata yapabilirsiniz.

Bilet Dükkanı üzerinden İstanbul uçak bileti ve konforlu bir konaklama için İstanbul otelleri hizmetlerine göz atabilirsiniz. 

İstanbul Yenibosna Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İstanbul’un Yenibosna semtinde daha rahat bir ulaşım gerçekleştirmek için araç kiralamak istiyor ama İstanbul Yenibosna araç kiralama nasıl yapılır bilmiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Yenibosna’da aracınızı en ucuz fiyata kiralamak için Bilet Dükkanı’nın cep dostu kampanyalardan yararlanarak en uygun fiyatlı araç kiralama işlemini yapabilirsiniz.

 1. Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralamak için öncelikli olarak araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekiyor.
 2. Sonrasında işleminize rezervasyon bilgilerinizi girerek devam edebilirsiniz.
 3. Bu aşamada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğünüz bir aracı seçebilirsiniz.
 4. Aracınızı da seçtikten sonra aracı teslim alacağınız ve geri bırakacağınız tarih ve konum bilgilerini de girerek rezervasyonunuzun kişisel bilgileri doldurma alanına geçiş yapabilirsiniz.
 5. Burada tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmanız oldukça önemlidir.
 6. İşleme devam ettiğinizde ise son olarak karşınıza fatura ve ödeme bilgilerinizi girme ekranı çıkacaktır.

Bu bilgileri de doğru bir şekilde doldurmanız durumunda araç kiralama işleminiz tamamlamış olacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra kontratınız oluşturulmuş olacak, fatura ve rezervasyon bilgileriniz tarafınıza en geç 7 iş günü içerisinde posta ya da e-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Aracı teslim etme zamanınız geldiğinde ise üstünde durmanız gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle kiraladığınız aracı, rezervasyon bilgilerinizi doldururken belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte belirttiğiniz yere götürmeniz gerekmektedir. Aracı önceden kararlaştırılmış zamandan geç götürmeniz durumunda ilgili araç kiralama şirketi geç kaldığınız süre için sizden ek ücret talep edebilir. Aracı teslim etme sürecinizle ilgili herhangi bir aksilikle karşılaşırsanız ilgili araç kiralama şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Yenibosna Günlük Araç Kiralama


İstanbul’un Yenibosna semtinde bir günlük bir işiniz varsa ya da Yenibosna semtinde yaşıyorsanız ve başka bir yere daha konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlamak istiyorsanız İstanbul Yenibosna günlük araç kiralama hizmetleriyle ilgili bilgi edinmek isteyebilirsiniz. İstanbul Yenibosna’da günlük araç kiralamak için aşağıda yer alan araç kiralama şirketlerinden bir araç seçebilirsiniz.

İstanbul Yenibosna Araç Kiralama Fiyatları


İstanbul Yenibosna’da araç kiralamadan önce araç kiralama fiyatlarıyla ilgili küçük bir araştırma yapmak ve en uygun fiyatlı aracı kiralamak istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesinden hem araçlarla ilgili karşılaştırma yapabilir hem de kampanyalar aracılığıyla araç kiralama işleminizi ucuza kapatabilirsiniz. İstanbul Yenibosna araç kiralama fiyatları, seçeceğiniz aracın markası, prestiji, segmenti ve özellikleri gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İstanbul Yenibosna araç kiralama fiyatları 1100 TL’den başlayarak 3500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Araç Kiralamada Neler İstenir?


İstanbul Yenibosna’da araç kiralamadan önce karşılamanız gereken koşullar nelerdir diye öğrenmek isterseniz Bilet Dükkanı sitesinde araç kiralamada neler istenir detaylı bir şekilde anlattık. Kiralamak istediğiniz aracın cinsine ve özelliklerine göre sizden beklenenler de değişiklik gösterecektir. İşte adım adım Yenibosna araç kiralama

 • Ekonomik klasmanında bir araç kiralamak istiyorsanız en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en azından 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız beklenmektedir. 
 • Orta ve üst klasmanda araçlar için en az 25 yaşında, lüks ve büyük klasmandaki araçlar için de en az 28 yaşında olmanız ve minimum 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. 
 • Tüm bu koşulları sağladığınız sürece İstanbul Yenibosna’da araç kiralama ile ilgili önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır. 
 • Bununla birlikte araç kiralamak için gittiğinizde ya da Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyonunu yaptığınız aracı teslim almak için gittiğinizde yanınızda mutlaka nüfus cüzdanı (kimlik kartı ya da pasaport) ve geçerli ehliyetinizin olduğundan emin olmalısınız. 
 • Ayrıca ek olarak sizden ikametgâh bilginiz, iletişim bilginiz ve ıslak imzanız da istenebilir.

Kiralık Araçla Kaza Yaptım Ne Olur?


Dikkatli bir sürücü olsanız da bazen trafikte gerek sizin gerekse de bir başkasının yaptığı kusurlu hareket sonucunda ara sıra araba kazaları meydana gelebilmektedir. Peki “Kiralık araçla kaza yaptım ne olur?” diye soruyorsanız size detaylarıyla anlatabiliriz. Kiralık araçla bir kaza yaşanması durumunda hasarların kim tarafından karşılanacağına karar vermek için birkaç önemli nokta mevcuttur. Eğer kazada kusurlu olan kişi sizseniz araç tamir edilene kadar aracın kirası “kira kaybı” çerçevesinde sizden istenecektir. Bunun yanında bazı özel durumlar haricinde, kaza sırasında araçta meydana gelen hasarlar trafik sigortası tarafından karşılanmaktadır. 

Eğer kiraladığınız aracın tam kaskosu varsa bu masraflar direkt olarak kasko tarafından karşılanmaktadır. Ancak kaza anında alkol ya da uyuşturucu etkisinde olduğunuz tespit edilirse %100 kusurlu sayılırsınız ve kaza masraflarını da sizin karşılamanız beklenir.