Popüler İzmir Gaziemir Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İzmir Gaziemir Hakkında


Gaziemir, İzmir’in ilçelerinden biridir ve etrafı Karabağlar, Menderes ve Buca gibi diğer ilçelerle çevrili bulunmaktadır. İzmir Gaziemir’e gelerek araç kiralama arayanlar, her segmentten, her bütçeye uygun olacak şekilde geniş araç filosu içinden istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan aracı Bilet Dükkanı üzerinden bulabilir, aracınızı seçtikten sonra harika kampanyalarımızdan yararlanarak en uygun fiyata İzmir Gaziemir araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz.

Bilet Dükkanı üzerinden uçak bileti, otel ve transfer gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. 

Adım Adım İzmir Gaziemir Araç Kiralama


İzmir Gaziemir’de kaldığınız süre boyunca he şehir merkezinde hem de şehir merkezinden uzaktaki şahane tatil beldelerine kolay ve konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey İzmir Gaziemir araç kiralama işlemi yapmaktır. Bilet Dükkanı üzerinden adım adım İzmir Gaziemir araç kiralama nasıl gerçekleştirilir sizler için anlattık.

  • Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralamak için öncelikle bir araç kiralama rezervasyonu yapın,
  • Böylelikle istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan aracı seçip işleminize devam edin,
  • Aracınızı seçtikten sonra karşınıza kişisel bilgilerle ilgili bir ekran çıkacaktır, burayı eksiksiz doldurun,
  • Bitişe geçmeden önce ise son olarak ödeme ve fatura bilgilerinizi de doğru bir şekilde doldurun,
  • Tüm bunları yaptıktan sonra araç kiralama kontratınız oluşturulacak ve kiralama işleminiz tamamlanır,
  • Kontratınız oluşturulduktan sonra faturanız sizin tercihinize göre posta ya da e-posta aracılığıyla en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

Aracınızı alıp kullandıktan sonra geri teslim etme vaktiniz geldiğinde de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. İlk olarak kiraladığınız aracı, önceden belirlemiş olduğunuz teslim tarihi ve konumuna götürmeniz gerekmektedir. Teslim tarihinin geciktirilmesi durumunda ilgili araç kiralama şirketi sizden ceza ücreti isteyebilir. Aracı teslim etmeniz gereken tarih, saat ya da konum ile ilgili bir aksilik çıkması durumunda direkt olarak ilgili araç kiralama şirketinin ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Gaziemir Günlük Araç Kiralama


İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın da İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunuyor olması nedeniyle bu konumda oldukça fazla araç kiralama ofisi yer almaktadır. İzmir Gaziemir’de birkaç günlük ya da haftalık araç kiralayabileceğiniz gibi günlük işlerinizi halletmek için de İzmir Gaziemir günlük araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İzmir Gaziemir’de günlük araç kiralama yapabileceğiniz en güvenilir adres Bilet Dükkanı’dır. İzmir uçak bileti olan yolcular İzmir Havalimanı araç kiralama hizmetinden de yararlanabilir.

İzmir Gaziemir Araç Kiralama Fiyatları


İzmir Gaziemir’de kiralayabileceğiniz araçların fiyatları tercih edeceğiniz aracın markasına, sınıfına, prestijine, yakıt tipine ve sunduğu olanaklara göre değişiklik göstermektedir. Araç kiralamadan önce fiyatlarla ilgili bilgi sahibi olmak, böylelikle en uygun fiyatlı aracı kiralamak için Bilet Dükkanı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilet Dükkanı’nın bütçe dostu kampanyalarından yararlanarak İzmir Gaziemir araç kiralamanızı en uygun fiyata halledebilirsiniz. İzmir Gaziemir araç kiralama fiyatları bir günlük kiralama üzerinden 300 TL’den başlayarak 4700 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

İzmir Gaziemir Lüks Araç Kiralama


İzmir Gaziemir’de her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik araçlar ve araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. İster ekonomik, ister orta ve isterseniz de büyük ve lüks sınıfa ait araçları dilediğiniz gibi kiralayabilirsiniz. İzmir Gaziemir lüks araç kiralama için sizden özel olarak birkaç koşulu sağlamanız beklenmektedir. İzmir Gaziemir’de lüks araç kiralayabilmek için en az 28 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 3 yıllık bir ehliyet taşıyor olmanız gerekmektedir.

İzmir Gaziemir Kiralık Araç Teslim Noktaları


İzmir Gaziemir’de aynı zamanda İzmir Adnan Menderes Havalimanı da yer aldığı için ilçe sınırları içerisindeyken isterseniz Adnan Menderes Havalimanı’ndan isterseniz de Gaziemir merkez ofislerinden aracınızı teslim alabilir, yine buralardaki ofislere kiraladığınız aracı geri bırakabilirsiniz. İzmir Gaziemir kiralık araç teslim noktalarıyla ilgili daha detaylı bilgi için araç kiralama yaptığınız şirketin ofisinin konumuna bakabilirsiniz.

Araç Kiralamada Hız Sınırı Var Mı?


Araç kiralaması yaptıktan sonra ve hatta yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da aracın hız sınırının nasıl olduğudur. Kiralık araçlardaki hız sınırı aracın modeline, sınıfına ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca hız sınırı konusunda her araç kiralama şirketinin göz önünde bulundurduğu kriterler de farklı olabilmektedir. Kiraladığınız araç için belirlenen hız sınırını aşmanız durumunda ilgili araç kiralama şirketi sizden ek ücret talep edecektir.