Popüler Samsun Çarşamba Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Samsun Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Milli mücadelenin ilk adımlarının atıldığı tarihimiz açısından en önemli şehirlerden olan Samsun sadece bu tarihi önemiyle değil doğasıyla binlerce kişinin ziyaret ettiği kentlerimiz arasında yer buluyor kendisine... Ülkemizin kuzey ucunda, Karadeniz'in göbeğinde bulunan ve tarih boyunca önemli liman kentlerinin başında da yer alan Samsun'a gelip de hiçbir yerini görmeden gitmek istemezsiniz. Çünkü kaçıracağınız her bir an pişmanlık olarak geri dönebilir. Samsun'a gelince zamandan ve mekandan bağımsız yolculuk yapmak isteyenler araç kiralama ile ulaşım yolunu tercih edebilir. Bilet Dükkanı uygun ve güvenilir uçak bileti sağladığı gibi içerisinde barındırdığı geniş araç kiralama filosuyla da sehahat severlerin karşısına güvenli bir online ulaşım durağı olarak çıkmaya devam ediyor.

Bilet Dükkanı'ndan aldığınız Samsun uçak biletiyle güvenle indiğiniz Samsun Havalimanı'ndan araç kiralama yapmak da uçak bileti almak kadar kolay. Öncelikle Bilet Dükkanı'ndan bütçenizi uygun aracı, içerisinde barındırdığı geniş araç filolarından seçmekle Samsun Havalimanı araç kiralama işleminize başlayabilirsiniz.

İki kategoriye ayrılan araçlar, firmalar tarafından ekonomik ve lüks sınıf olarak müşteriye sunuluyor. Siz de bütçenize uygun araçları bu sınıflardan edinebilirsiniz.

Tarihi ve doğasıyla memleketimizde önemli bir yerde Samsun Havalimanı'ndan araç kiralamak için öncelikle Bilet Dükkanı'ndan rezervasyon işlemlerinize başlamalısınız. Bütçenize ve isteklerinize hangi araç uygunsa onu seçmelisiniz. Rezervasyon bilgilerinin arından hangi aracı kiralamak istediğinize karar verip teslim tarihiyle birlikte kişisel bilgilerinizi de girdikten soınra işleminizi sürdürebilirsiniz. Araç kiralama işleminizin bitmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi de girdikten sonra, araç kiralama kontratınız kapatılılacaktır. Araç kiralama kontratı kapatıldıktan sonra faturanız da en geç yedi iş günü içerisinde bilgilerinize eklediğiniz posta ya da eposta aracılığıyla size ulaştırılır.

Saydığımız tüm adımların tamamlanmasının hemen sonrasında araç kiralama firmasının karşılama servisiyle aracınızı Samsun Havalimanı'ndan alabilirsiniz. Tabii ki teslim alma sürecinden önce, nerede ve kaçta teslim edeceğinize dair bilgileri de vermelisiniz.

Tüm bu adımların ardından işleminiz bitmiş olacak. Fakat burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus da teslim tarihine dair verdiğiniz tahayyütün gerçekleştirilmesi. Eğer aracı teslim edeceğiniz tarihten geç verirseniz sizi sorunlar da beklemiş olacak. Teslim tarihinden sonra getirilen araçlar için araç kiralama acentaları size ceza ücreti keserler. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına araç teslim tarihine dikkat ediniz.

Samsun Havalimanı'nda Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Samsun Havalimanı'ndan araç kiralama yapmadan önce firmalarla iletişime geçerek araç kiralama konusunda bilgi edinmeniz sizler için çok daha faydalı ve güvenli olacaktır. Araç kiralam işlemleriniz için güvenilir ve uygun fiyatlı firmalarla işleminizi gerçekleştirmek için onlarla iletişimde olmanız doğabilecek sorunları da kaldırabilir. Samsun Havalimanı'ndan araç kiralarken dikkat etmeniz gereken noktaları sizin için derledik:

 • Size en uygun aracı seçtiğinizden emin olun.
 • Aracın kapasitesi ya da özelliklerinin farkında olun.
 • Aracın fiyatının bütçenize uygun olup olmadığına dikkat edin.
 • Doğru firmayla kontakt kurduğunuzdan emin olun.
 • Aracın sigortasına muhakkak bakın.
 • Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.
 • Aracın kilometre kısıtlaması olup olmadığını sorun.
 • Sözleşmenizi tekrar ve tekrar okumayı ihmal etmeyin.
 • Aracın yakıt durumuna hakim olun.
   

Samsun Havalimanı Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?


Samsun Havalimanı'ndan kiraladığınız araçların fiyat listesine yine Bilet Dükkanı üzerinden ulaşabilirsiniz. Samsun'da faaliyet gösteren ve geniş araç filosuna sahip acentalar, araçlarını kategorilere ayırarak müşterilerin bütçelerine sunar. Ekonomik, konfor, premium ve lüks olarak sınıflandırılan firmaların araçlarına bütçenize hangisi uygunsa sahip olabilirsiniz. Samsun'da günlük araç kiralama ücretleri 299 TL'de başlayarak 20,080 TL'ye kadar çıkıyor. Bütçenize uygun Samsun Havalimanı araç kiralama seçeneklerine Bilet Dükkanı üzerinden erişebilirsiniz.

Samsun Havalimanı En İyi Araç Kiralama Firmaları Hangileri?


Türkiye'nin kuzeyinde yer alan Samsun, tarih boyunca en önemli kenti olmasının yanı sıra doğal güzellikleriyle de dikkati çekiyor. Samsun, gezilecek görülecek yerleriyle ziyaretçilerin güzel vakit geçirmesini sağlarken, araç kiralama ile gelenler de zamandan ve mekandan bağımsız konforlu bir gezi planı yapabilir. Samsun Havalimanı'ndan kiralayacağınız araç firmalarına ilişkin bilgi almanızı sağlayan Bilet Dükkanı sizler için en iyi araç kiralama firmalarını sunuyor.