İstanbul Tuzla Araç Kiralama

Popüler İstanbul Tuzla Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Her Bütçeye Uygun Tuzla Araç Kiralama


İstanbul’un en doğusunda yer alan ilçesi olan Tuzla, Türkiye’deki en büyük tersaneleri bulunduruyor olmasıyla tanınmaktadır. Marmara Denizi’ne 13 km uzunluğunda sahil şeridi bulunan Tuzla ilçesinin kuzeyinde ve batısında Pendik ilçesi, doğusunda ise Kocaeli’nin Çayırova ilçesi bulunmaktadır. Yıldırım Bayezid tarafından 1400 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nun topraklarına katılan Tuzla’da yaşayan Rumlar, Lozan Anlaşması’na bağlı olarak Selanik, Drama ve Kavala’dan gelen Türklerle yer değiştirmiştir. 1980’li yıllarda balıkçılık ve çiftçilik faaliyetleriyle geçinen Tuzla, sanayinin buraya taşınmasıyla çiftçilik alanındaki önemini yitirmiştir ve günümüzde de tersane faaliyetleriyle anılmaktadır. İTÜ Denizcilik Fakültesi, Deniz Harp Okulu ve Tuzla Piyade Okulu’na ev sahipliği yapan Tuzla’da daha pek çok okul ve üniversite bulunmaktadır. Tuzla’da kolay ve konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız Tuzla araç kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Sektörün öncü isimlerinden olan Bilet Dükkanı’nda Tuzla araç kiralama ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir, Tuzla hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinen en uygun fiyata Tuzla araç kiralama işlemi yapmanız mümkündür. 

Tuzla’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İstanbul’un en doğusundaki ilçesi Tuzla’da araç kiralama nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesinde hazırlamış olduğumuz Tuzla araç kiralama ile ilgili rehber yazısını okuyabilirsiniz. Tuzla’da araç kiralamak için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında rezervasyon bilgilerinizi girerek istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan aracı seçebilirsiniz. Araç kiralama işleminize lokasyon bilgilerinizi ve aracı kiralamak istediğiniz tarih ve saat bilgilerini girerek devam etmeniz gerekmektedir. Bu alanı doldurduktan sonra sıra kişisel bilgileriniz kısmını doldurmaya geçecek. Bilgilerinizi girerek herhangi bir hata yapmış olmamanıza iyice dikkat etmelisiniz. Kiralama işleminizi tamamlayabilmek için fatura ve ödeme bilgilerinizin tam ve doğru bir şekilde girilmesi önemlidir. Sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra araç kiralama işleminiz tamamlanacak ve kontratınız oluşturulacaktır. En geç 7 iş günü içerisinde fatura bilgileriniz posta ya da e-posta aracılığıyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Fatura işleminizi de tamamladıktan sonra aracınızı nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Elinizdeki fatura ve rezervasyon bilgilerini ilgili araç kiralama şirketinin ofisine göstererek aracınızı sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kiraladığınız aracı, şirkete teslim etme aşamasına geldiğinizde dikkatli olmanız gereken birkaç konu bulunmaktadır. Kiraladığınız aracı önceden belirtmiş olduğunuz konuma ve belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte götürmeniz gerekmektedir. Süre aşımının söz konusu olduğu durumda araç kiralama şirketi sizden ceza ücreti talep edecektir. Bu nedenle rezervasyon bilgilerinizi iyi bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Tuzla Günlük Araç Kiralama


Tuzla’da araç kiralamak isteyenler için hizmet veren ve geniş araç kilosuna sahip pek çok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Tuzla araç kiralama şirketleri aracılığıyla Tuzla günlük araç kiralama, aylık araç kiralama ya da saatlik araç kiralama gibi hizmetler alabilirsiniz. Tuzla’da faaliyet gösteren araç kiralama şirketleri için Bilet Dükkanı üzerinden detaylı bilgiler alabil

Tuzla’da Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?


Tuzla’da araç kiralama fiyatları ne kadar merak ediyorsanız Bilet Dükkanı’ndan Tuzla araç kiralama şirketleri ve araç fiyatları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Tuzla araç kiralama fiyatları, kiralamak istediğiniz aracın hangi segmentten olduğu, prestiji, özellikleri ve yakıt şekline göre değişiklik gösterecektir. Tuzla’da bir günlük araç kiralama fiyatları 295 TL’den başlayarak 525 TL’ye kadar çıkabilmektedir.