Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama

Popüler Ankara Esenboğa Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Avantajlı Ankara Havaalanı Araç Kiralama


Türkiye’nin merkezinde yer alan başkent Ankara, sahip olduğu köklü tarihi ve kültürel zenginliği ile birçok turistin ilgi odağı olmaktadır. Ankara uçak bileti aldıktan sonra şehirde rahatça gezmek isteyenler otobüs, taksi, metro gibi toplu taşıma derdi çekmeden en uygun fiyata Ankara araç kiralama seçeneğini tercih edebilir. 

Bilet Dükkanı araç kiralama seçeneğini tercih ettikten sonra şehir merkezinden istediğini yere gidebilir ve seyahatini kolaylaştırabilir. İhtiyacınız olan süreyi belirledikten sonra Ankara Havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bilet Dükkanı Ankara uçak bileti alan yolcularına; Ankara Havalimanı araç kiralama, Ankara transfer, Ankara otelleri gibi seçenekler sunar. Uygun fiyatlı ve geniş araç seçenekleri ile her bütçeye uygun araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  İnternet sitesi üzerinden Ankara Havaalanı’nda hizmet veren araç kiralama şirketlerini bulabilir ve sizin için en uygun olacak araç kiralamasına dair fiyat dahil birçok bilgiye erişebilirsiniz.

Ankara Havalimanı’ndan Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Ankara’da ulaşım problemi yaşamamak ve seyahat boyunca rahat etmek için konusunda problem yaşamak istemiyorsanız, Ankara Havaalanı araç kiralama seçeneğini kullanmanız gerekebilir. Bilet Dükkanı olarak anlaşmalı olduğumuz araç kiralama şirketlerinden her bütçeye uygun aracı rahatça kiralayabilirsiniz. İş, eğitim veya tatil için gelenler şehirde herhangi bir ulaşım problemi yaşamadan kolayca. Ankara Havaalanı’ndan teslim alacağınız araçlarla dilediğiniz noktaya ulaşmak çok kolay bir hale gelebilir. Bilet Dükkanı, araç kiralama konusunda bütçenize uygun alternatifleri yakalama imkanını size sağlamaktadır.

Ankara Havaalanı’nda alacağınız araç kiralama hizmeti için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ardından rezervasyon bilgilerini doğru bir şekilde girerek isteklerinize ve durumunuza uygun aracı seçmelisiniz. Konum bilgileriniz ile araç kiralama hizmetini alacağınız tarihleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanız dahilinde şahsi bilgilerinizi de ekleyerek işleminize devam etmelisiniz. Ödem ve fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, kiralama işleminin sorunsuz tamamlanabilmesi adına büyük bir önem arz etmektedir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız ‘’Bireysel’’ veya ‘’Kurumsal’’ fatura adresi girmeniz gerekmektedir. Böylece araç kiralama işleminiz herhangi bir sorun olmaması takdirde kontratınız kapatılacak ve faturanız girmiş olduğunuz adres dahilinde en geç 7 iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderimi yapılacaktır.

Fatura işlemleri de tamamlandıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı hangi noktadan ve ne şekilde teslim alacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Böylece aracı teslim alma sürecine geçmiş olacaksınız. Size posta veya e-posta yoluyla gönderilen rezervasyonunuz bilgilerini araç kiralama ofisine gittiğinizde gösterdiğiniz takdirde aracınızı direkt olarak oradan teslim alabilirsiniz. Yaptığınız kiralama seçeneğine, şirkete ve konuma bağlı olarak tarafınıza karşılama hizmeti de verilebiliyor. Farklı havalimanlarında hizmet veren havalimanı araç kiralama firmaları, üzerinde isminizin yazılı olduğu çağrı panosu ile size karşılama hizmeti vermekte olup, ardından aracınızı size teslim etmektedir.

Ankara Havaalanı araç kiralama işlemleri bağlamında bu aşamaları tamamladıktan sonra aracınız teslim edeceğiniz aşamada dikkat etmeniz gereken bir takım hususular mevcuttur. Daha önceden teslim için belirlediğiniz noktaya aracınızı götürmeniz gerekmektedir. Şayet teslim sürenizi aşarsanız, firmalar tarafından cezai ücret tarafınıza yansıtılabilir. Bu yüzden kiralama sürecinde teslim edeceğiniz noktayı, tarihi ve saati mutlaka kontrol etmeniz önerilmektedir.

Ankara Havaalanı’nda En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Ankara uçak bileti alarak havaalanına geldiğinizde ulaşım ile alakalı bir problem yaşamamak adına araç kiralama firmalarıyla da kontak kurabilirsiniz. Bilet Dükkanı’nı kullanarak Ankara’da hizmet veren araç kiralama firmalarının bilgilerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Ankara Havaalanı’nda Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Günlük ya da daha uzun süreli araç kiralama fiyatlarını Bilet Dükkanı üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ankara Havaalanı araç kiralama konusunda hizmet vermekte olan birçok çeşit araç kiralama firması mevcuttur. Buna istinaden geniş filolarla hizmet veren firmalar, kiralama ücretlerini genellikle ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriye ayırmaktadır. Ankara’da kiralayacağınız araçların günlük kiralama ücretleri 300 ₺’den başlamaktadır. 4.277 ₺’ye kadar çıkan bu ücretlendirmeler genellikle araç sınıfına, seçeceğiniz hizmete ve tarihe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ankara lüks araç kiralama alternatiflerini ise Bilet Dükkanı’nı kullanarak listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Ankara Havaalanı’nda Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

 
Ankara Havaalanı araç kiralama firmalarından yapacağınız araç kiralaması öncesinde kiralama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgilenmeniz size büyük bir avantaj sağlayabilir. Araç kiralama hizmetini hangi firmalardan yapacağınız ve hangi fiyatlardan ücretlendirileceğinizi gibi konulara dair fikir sahibi olmak, sonrasında güvene dayalı ve ekonomik sorunların da önüne geçmek ve bireysel olarak tedbir almanız adına mantıklı olabilir. Ankara’da araç kiralarken aşağıda belirtilen konularda dikkatli olmalısınız:

  • Güvenilir ve doğru bir firmayı tercih ettiğinizden emin olun,
  • Ücretlendirmenin nasıl ve ne kadar olacağını öğrenin,
  • Kiralama yapacağınız aracın sigorta şartlarını okuyun,
  • Aracı teslim aldığınızda yakıt seviyesini kontrol edin,
  • İhtiyacınıza ve kişi sayınıza göre tercih yapın,
  • Kiralamanızda herhangi bir kilometre sınırlaması olup olmadığını öğrenin,
  • Yapacağınız kiralama sözleşmesini inceleyin ve kontrol edin,
  • Seçeceğiniz tarihten önce erken rezervasyon yaptırın.

 Ankara’da Trafik Durumu


Ankara’da alacağınız araç kiralama hizmeti öncesi Ankara trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak size birçok fayda sunabilir. Türkiye’nin başkenti olan Ankara genelinde yoğun bir trafiğin hakim olduğu bir gerçek. Alacağınız araç kiralama hizmetini kullanırken günün farklı saatlerinde şehir içinde yaşayacağınız trafiğe bağlı olarak yolculuklarınızın süresi değişkenlik gösterebilir. Özellikle işe gidiş-geliş saatleri olan sabah 8.00-10.00 saatleri ile akşam 17.00-19.00 saatleri, şehirdeki trafiğin en yoğun olduğu zaman dilimleri. Cuma akşamları ise bu yoğunluk biraz daha artış göstermektedir. Hafta sonu günlerinde hafta içi günlerinde kıyaslan daha az trafik yoğunluğu yaşansa da Cumartesi günü de trafik yoğunluğu gün içinde sürmeye devam etmektedir. Pazar günü trafik yoğunluğu açısından en rahat ulaşım sağlayabileceğiniz zamandır. Bunlar haricinde yağış ve ekstrem hava koşulları da trafiği olumsuz şekilde etkilemektedir ve trafik akışındaki sirkülasyonu yavaşlatmaktadır. 

Özel günler ve spor aktivitelerine bağlı olarak bazı yollar günün belirli saatlerinde trafiğe kapatılabilmektedir. Tüm bu bilgiler dahilinde Ankara’da yapacağınız araç kiralama hizmetindeki seçeceğiniz teslim tarihini, saatini ve aracı bırakacağınız noktayı bilinçli ve dikkatli bir şekilde belirlemeniz önemli bir husustur.