Çankırı Araç Kiralama

Popüler Çankırı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Çankırı Hakkında


Kuzey ilçeleriyle Karadeniz, geri kalan yerleriyle de İç Anadolu Bölgesi içinde yer alan Çankırı Çorum, Karabük, Kastamonu, Ankara ve Bolu illeriyle komşu bulunmaktadır. Sahip olduğu önemli kaya tuzu rezervleriyle tanınan Çankırı’nın tarihi Anadolu’nun çoğu yerinde olduğu gibi eskilere dayanmaktadır. Çankırı’da gezilecek yerlere en kolay ve konforlu şekilde gitmek için Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyata Çankırı araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet Dükkanı üzerinden uçak bileti ve otel gibi hizmetlere de ulaşabilirsiniz. 

Çankırı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Yolunuz Çankırı’ya düştüyse ve şehir içinde ulaşımınızı kolaylıkla sağlamak istiyorsanız ya da Çankırı’da yaşıyor ve başka bir sebepten dolayı özel araca ihtiyaç duyuyorsanız Bilet Dükkanı tam da sizin bu ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetişiyor. Bilet Dükkanı’nın sunduğu kampanyalardan yararlanarak hem bütçe dostu hem de konforlu bir yolculuk planı çizebilirsiniz. Peki Çankırı araç kiralama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız gelin hemen anlatalım.

  • Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralayabilmek için ilk olarak araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekmektedir.
  • Bu aşamada aracı kiralayacağınız konum, tarih ve saati seçmeniz gerekiyor.
  • Daha sonra ise araç kiralama işleminize kişisel bilgiler alanını eksiksiz bir şekilde doldurarak devam etmelisiniz.
  • Son olarak da fatura ve ödeme bilgilerinizi de doğru bir şekilde girdikten sonra araç kiralama işleminiz tamamlanacak ve kira kontratınız oluşturulacaktır.
  • Faturanız ise en geç 7 iş günü içerisinde, sizin tercihiniz doğrultusunda posta ya da e-posta şekilde adresinize iletilecektir.

Çankırı araç kiralama aşamasını geçip geri teslim etme anına geldiğinizde ise yine dikkar etmeniz gereken önemli birkaç konu vardır. Kiraladığınız aracı önceden seçtiğiniz konuma, seçtiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz gerekmektedir. Belirtilen sürenin aşımı durumunda ilgili araç kiralama şirketi sizden ek ücret talep etme hakkında sahip olacaktır. Eğer aracı belirttiğiniz tarihte belirtilen konuma götürmekle ilgili bir sorun ya da aksaklık yaşıyorsanız direkt olarak ilgili araç kiralama şirketinin ofisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Çankırı Saatlik Araç Kiralama


Çankırı’da ihtiyacınıza göre Bilet Dükkanı üzerinden günlük, haftalık ve aylık olarak araç kiralamanız mümkündür. Ancak bu kadar uzun süreli bir araç kiralamasına ihtiyacınız yoksa Çankırı saatlik araç kiralama olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Çankırı Araç Kiralama Fiyatları


Çankırı araç kiralama fiyatları konusunda etkili olan birkaç faktör bulunmaktadır. Araç kiralama fiyatları tercih edeceğiniz aracın markasına, prestijine, sınıfına, harcadığı yakıt tipine ve miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çankırı araç kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve en uygun fiyata Çankırı araç kiralama rezervasyonu yapabilmek için Bilet Dükkanı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Çankırı Araç Kiralama İçin Gereken Şartlar


Çankırı araç kiralama için gereken şartlar aslında araç kiralama işlemi yapılabilmesi için genel olarak istenen şartlarla birebir aynıdır. Çankırı’da araç kiralayabilmek için gerekli koşullar tercih edeceğiniz aracın türüne göre değişiklik göstermektedir.

  • Kiralayacağınız araç ekonomik sınıfa aitse en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir,
  • Orta-üst sınıf bir araç istiyorsanız yaş sınırı 25 ve büyük-lüks bir araç istiyorsanız da hem yaş sınırı 28’e hem de minimum ehliyet süresi 3 yıla çıkar,
  • Bununla birlikte araç kiralamaya gittiğinizde ya da Bilet Dükkanı üzerinden kiraladığınızı aracı teslim almaya gittiğinizde nüfus cüzdanınızın ve ehliyetinizin yanında olduğundan, aracı sitemizden kiraladıysanız fatura bilgilerinizin yanınızda olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Bu şartları sağladıktan sonra dilediğiniz aracı gönül rahatlığı ile kirayabilirsiniz.

Çankırı Kiralık Araçla Kaza Yaparsam Ne Olur?


Araba kullanırken ne kadar dikkatli olsanız da ne yazık ki bazen hepimiz kaza yapabiliyor ya da bir şekilde kazaya karışabiliyoruz. Peki Çankırı kiralık araçla kaza yaparsam ne olur, süreç nasıl işler bir bilginiz yoksa sizler için hepsini anlattığımız rehber yazımızı okuyabilirsiniz. Kiraladığınız araçla kazaya karışmanız durumunda ilk olarak hasarın kimin tarafından karşılanacağına karar verebilmek adına kusurlu kişinin kim olduğu anlaşılmaya çalışılır.

Eğer kaza sırasında kusurlu olduğu tespit edilen kişi sizseniz araç tamir edilene kadar aracın “kira kaybı” olarak adlandırılan kirasını ödemeniz istenir. Buna ek olarak bazı özel durumlar hariç kaza sırasında araçta meydana gelen hasarların tamamı trafik sigortası tarafından karşılanmaktadır. Kiraladığınız aracın tam kaskosu varsa bu masraflar kasko tarafından karşılanacaktır. Ancak kazanın yaşandığı anda alkol ya da uyuşturucu etkisinde olduğunuz tespit edilirse kazanın tüm sorumluluğu sizde kabul edilir ve tüm kaza masraflarını sizin karşılamanız beklenir.

Ankara Çankırı Arası Kaç Km?


Çankırı’da araç kiralama işlemi yaparak Ankara’ya özel araçla ulaşım sağlamayı düşünüyorsanız tam da doğru adrestesiniz. İç Anadolu Bölgesi’nde birbirine yakın iki şehir olan Çankırı ve Ankara’nın arası sadece 150 km uzunluğundadır.